Tere tulemast!

Caspart Reedes OÜ on konsultatsiooniettevõte, mis on spetsialiseerunud ettevõtluse planeerimisele, alustamisele ja praktilisele teostamisele. Oleme Eesti ettevõte, kuid tegutseme aktiivselt terves Euroopa Majanduspiirkonnas. Meie ekspertiis hõlmab:

Uue äri alustamine

Olgu ettevõte väike või suur, hea äriplaan lihtsustab äri alustamist. Ei ole oluline, kas alustate uue ettevõttega või soovite olemasolevat laiendada. Meie saame aidata Sind planeerimisel ja asjakohase äriplaani koostamisel, arvestades nii müügi- kui ka finantsperspektiive.

Frantsiisettevõtlus

Hästi planeeritud ja õigesti teostatud frantsiisikontseptsioon, mis põhineb funktsionaalsel äril, võib ettevõtte viia väga kiiresti täiesti uuele tasemele. Me aitame teil ehitada üles selge ja laiaulatusliku frantsiisikontseptsioon.

Laienemine uutele turgudele

Meil on üle 25 aasta ettevõtluskogemust Euroopa Majaduspiirkonnas. Kogemuste ja meie laiaulatuslikku kontaktide võrgustikku kasutades saame koostada teile selge plaani ning teil on võimalus leida partnerid, keda vajate oma ettevõtte laiendamiseks rahvusvahelisele või Eesti ja Balti turgudele.

Tootmine

Eesti töötajad teevad kõrgekvaliteedilist tööd, samal ajal kui palgad on võrreldes paljude teiste Euroopa riikidega tagasihoidlikud. Logistikateenused on esmaklassilised, kaup liigub kiiresti ning Euroopa Liidu liikmena on Eesti vabakaubanduspiirkonna liige. Eesti pakub väärilise võimaluse tootmise vallas, kus on vaja füüsilist tööjõudu. Meie teenuste kaudu leiate oma kaupa tootma õige äripartneri. Meil on Eestis tihedad sidemed näiteks tekstiili-, metalli- ja puidutööstustega.

Kohalik tööjõud

Eesti töötajad on kvalifitseeritud, motiveeritud ja lugupeetud. Paljud eestlased on harjunud töötama teistes riikides ajutise tööjõuna. Saame aidata teie ettevõtet sobiva täiendava tööjõu leidmisel. Me leiame teile töötajad, kontrollime nende tausta ning saadame teie juurde tööle.

Asutamisteenused

Meie teenuste loomupärane osa on korporatiivsete strukuuride laiapõhjaline planeerimine, mis minimeerib äririske ja suurendab kasumit. Meie kaudu saab alustada ettevõtlusega nii Eestis kui ka mõnes teises riigis.

Hankige endale Eesti ettevõte

Emigreeru Eestisse

Sõltumata sellest, kas oled EL kodanik või mitte-EL kodanik, Eesti pakub häid võimalusi püsiva residentuse saamiseks nii maksudega seotud põhjustel kui mugavusena. Venelaste jaoks on Eestis loomulik värav Euroopa Liitu. Vene keel on levinud ning vene mentaliteeti mõistetakse hästi. Venelastele, kes soovivad Euroopas äri teha või sinna investeerida, pakub Eesti lihtsat ja loomulikku juurdepääsu Euroopale.

Loe rohkem

Hea planeerimine on pool tööd

Kui otsite oma ettevõttele kodusel või rahvusvahelisel turul kasvuvõimalusi või uusi väljakutseid, või olete just uue äri alustamise planeerimisfaasis, pöörduge meie poole. Me analüüsime teie plaane, olemasolevat äri ning koostame teile selge äriplaani. Soovi korral võime kogenud partnerina teie plaanid ellu viia.

Palun võtke meiega meie teenuste kohta lisainfo saamiseks ühendust.

Võtke meiega ühendust