Immigratsiooniteenused

Eestil on pikk ajalugu, juba keskajal oli pealinn Tallinn üks peamisi kauplemispaikasid Läänemere ääres. Tänane Eesti sai iseseisvaks pärast Nõukogude Liidu lagunemist 1991. aastal ning see on põhjus, miks kogu ühiskond on sisuliselt nullist üles ehitatud, vältides samas vanale Euroopale omast bürokraatiat ja keerulisust. 2004. aastal sai Eesti Euroopa Liidu liikmeks ning täna on Eesti üks moodsamaid Euroopa riike. Eesti tervitab uusi residente, kes soovivad siin elada ja töötada.

EL kodanikele

Inimeste ja töötajate vaba liikumine on üks Euroopa Liidu põhiväärtusi. Teistest liikmesriikidest Eestisse ümberasumine ei põhjusta mingit bürokraatiat. Eesti residentsuse saamiseks peab teie Eestis olemisel olema eesmärk. Seda on lihtne saavutada, kui ühendate selle firma omamisega Eestis.

Mitte-EL kodanikele

Mitte-EL kodanikud peavad Eesti residentuse saamise tegema võrreldes teiste EL riikidega suhteliselt väikese investeeringu. Selleks investeeringuks võib olla firma loomine või Eestis kinnisvara soetamine. Näiteks paljud venelased on ostnud puhkemajasid Narvas, vene keelt kõnelevas spaalinnas, mis on Eesti-Vene piirilinn Läänemere ääres.


EESTI RESIDENTSUS ANNAB TASUTA SISENEMISE ÕIGUSE KOGU EUROOPA LIITU.


Teenused ja hinnad

Aitame teid kogu dokumentide korraldamise protsessis sõltuvalt eesmärgist, olgu selleks siis olemasoleva firma ostmine, uue firma asutuamine või kinnisvara soetamine.


  • Teenused

    • Immigratsiooniteenused
  • EL kodanikud

    • 3.000€
  • Mitte-EL kodanikud

    • 6.000€

Hinnad on hinnangulised ning võivad sõltuda kolmanda osapoole tasudest ning kui vajalik, siis lisandub KM.

Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust